Malaysia Government logo

Sabah Government Logo

Laman Web Rasmi
Bahagian Kabinet & Dasar
Jabatan Ketua Menteri Sabah

BKD logo

PEJABAT PENGARAH

 

 

RIDHWAN ROGER LINUS

PENGARAH 

TELEFON: 088-369199

Ridhwan.Linus@sabah.gov.my

 

NURAZLIN BINTI MUSTAPA @ MUSNEH

PENOLONG PENGARAH 

TELEFON088-369196

Nurazlin.Mustapa@sabah.gov.my

LYDIA M. NIMBUN 

SETIAUSAHA PEJABAT 

TELEFON088-369193

Lydia.MNimbun@sabah.gov.my

KHAIRUL ANWAR BIN MANSOR  

PEMANDU KHAS PENGARAH  

TELEFON088-369160

Khairul.Mansor@sabah.gov.my

UNIT KABINET DAN PERLEMBAGAAN

 

 

KWAN BITT YUN @ JANEY 

KETUA PENOLONG PENGARAH 

TELEFON: 088-369197

BittYun.Kwan@sabah.gov.my

ADI HAFIZAH BINTI SULAIMAN 

PENOLONG PEGAWAI TADBIR

TELEFON: 088-369090

Adihafizah.Sulaiman@sabah.gov.my

VELDA SAYAH 

PEMBANTU TADBIR KANAN 

TELEFON088-369293

Velda.Sayah@sabah.gov.my

ASMAH JUANIS @ JOANES 

PEMBANTU TADBIR

TELEFON088-369158

Asmah.Juanis@sabah.gov.my

XANDREA CHARLES 

PEMBANTU SETIAUSAHA PEJABAT

TELEFON088-369153

Xandrea.Charles@sabah.gov.my

UNIT DASAR

 

 

SUZNIE @ DAYANG HAJI BALUS

KETUA PENOLONG PENGARAH 

TELEFON: 088-369198

Suznie.Balus@sabah.gov.my

ROBIN GEORGE JOSSON 

PENOLONG PENGARAH 

TELEFON: 088-36918

RobinGeorge.Josson@sabah.gov.my

PATRECIA CHONG @ PATRECIA RAYMOND 

PENOLONG PEGAWAI TADBIR 

TELEFON: 088-369295

Patrecia.Chong@sabah.gov.my

NURAZRINA BINTI AZAH 

PENOLONG PEGAWAI TADBIR

TELEFON: 088-369190

Nurazrina.Azah@sabah.gov.my

NUR FARHANA BINTI MUDDIN 

PEMBANTU SETIAUSAHA PEJABAT  

TELEFON088-369152

NurFarhana.Muddin@sabah.gov.my

UNIT KHIDMAT PENGURUSAN

 

 

MILLAH BINTI MASILANG 

KETUA UNIT KHIDMAT PENGURUSAN

PENOLONG PEGAWAI TADBIR KANAN 

TELEFON088-369195

Millah.Masilang@sabah.gov.my

DARREN BLANTOCAS   

PENOLONG PEGAWAI TADBIR

TELEFON: 088-369191

Darren.Blantocas@sabah.gov.my

HAJAH SITI RAMLAH HAJI MUIN 

PEMBANTU TADBIR KANAN

TELEFON: 088-369156

SitiRamlah.Muin@sabah.gov.my

AERNIE EDWARD 

PEMBANTU TADBIR KANAN

TELEFON: 088-369157

Aernie.Edward@sabah.gov.my

MASTIKAH BINTI HAJI HASHIM 

PEMBANTU TADBIR 

TELEFON: 088-369154

Mastikah.Hashim@sabah.gov.my

NORHAIDAYATI BINTI HAMSAR 

PEMBANTU TADBIR

TELEFON: 088-369162

Norhaidayati.Hamsar@sabah.gov.my

LUBELTER VOY BIN BOLODIN 

PEMBANTU TADBIR

TELEFON088-369192

Lubelter.Bolodin@sabah.gov.my

ZAIDAH BT. LAMLI @ RAMLEE 

PEMBANTU OPERASI 

TELEFON: 088-369159

Zaidah.Lamli@sabah.gov.my

LUCAS LINUS OYOM  

PEMANDU KENDERAAN  

TELEFON: 088-369161

Lucas.Oyom@sabah.gov.my