Malaysia Government logo

Sabah Government Logo

Laman Web Rasmi
Bahagian Kabinet & Dasar
Jabatan Ketua Menteri Sabah

BKD logo

  • 10
    Jan 12011
    -
    sekarang
    Tun Datuk Seri Panglima Haji Juhar Haji Mahiruddin
  • 9
    Jan 12003
    -
    Dec 31 2010
    sekarang
    Tun Datuk Seri Panglima Haji Ahmadshah bin Abdullah
  • 8
    Jan 11995
    -
    Dec 31 2002
    sekarang
    Tun Datuk Seri Panglima Haji Sakaran bin Dandai
  • 7
    Jan 11987
    -
    Dec 31 1994
    sekarang
    Tun Mohd. Said bin Keruak
  • 6
    Jun 251978
    -
    Dec 31 1986
    sekarang
    Tun Datuk Mohamad Adnan Robert
  • 5
    Oct 121977
    -
    Jun 25 1978
    sekarang
    Tun Ahmad Koroh
  • 4
    Jul 281975
    -
    Oct 10 1977
    sekarang
    Tun Mohd. Hamdan
  • 3
    Sep 161973
    -
    Jul 28 1975
    sekarang
    Tun Haji Mohd. Fuad Stephens
  • 2
    Sep 161965
    -
    Sep 16 1973
    sekarang
    Tun Pengiran Haji Ahmad Raffae
  • 1
    Sep 161963
    -
    Sep 16 1965
    sekarang
    Tun Datu Haji Mustafa bin Datu Harun