Malaysia Government logo

Sabah Government Logo

Laman Web Rasmi
Bahagian Kabinet & Dasar
Jabatan Ketua Menteri Sabah

BKD logo

1.

Datuk Seri Panglima Hj. Syed Abbas Syed Ali

07.8.2015 - Hingga Kini

2.

Datuk Seri Panglima Salleh Tun Said

17.12011 - 28.07.2015

 

3.

Datuk Seri Panglima Juhar Hj. Mahiruddin

5.12.2002 - 31.12.2010

4.

Datuk Seri Panglima Hj. Hassan Alban Hj. Sandukong

5.12.1987 - 4.12.2002

 

5.

Datuk Pandikar Amin Hj. Mulia

31.3.1986 - 30.11.1987

6.

Tan Sri Hj. Mohd Sunoh Marso

11.5.1979 - 29.3.1987

7.

Datuk Hj. Abdul Momen Kala Khan

24.9.1975 - 10.5.1979

8.

Sir George E. N. O. Ehlers

23.9.1963 - 11.9.1964