Malaysia Government logo

Sabah Government Logo

Laman Web Rasmi
Bahagian Kabinet & Dasar
Jabatan Ketua Menteri Sabah

BKD logo

1.

Dr. Ismail S.Charles

Pengarah

Telefon: 328101

Ismail.Charles@sabah.gov.my
2.

Muhd. Ikhwan Ghulam Jelani

Penolong Pengarah
Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 328107

MuhdIKhwan.GhulamJelani@sabah.gov.my
3.

Millah Masilang

Penolong Pegawai Tadbir / Ketua Unit
Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: sambungan 3118

Millah.Masilang@sabah.gov.my
4.

Awang Matusin Tulot

Penolong Pegawai Tadbir / Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: sambungan 3117

AgMatusin.Tulot@sabah.gov.my
5.

Robin George Josson

Penolong Pegawai Tadbir/Unit Dasar

Telefon: sambungan 3119

RobinGeorge.Josson@sabah.gov.my
6.

Syed Ridzuan Sharif Sihan Assegaf

Penolong Pegawai Tadbir/Unit Dasar

Telefon: Sambungan 3115

SyedRidzuanShah.Sihan@sabah.gov.my
7.

Jivena Totu @ Joanna

Setiausaha Pejabat/PA Pengarah

Telefon: 328102

Jivena.totu@sabah.gov.my
8.

Angela Lee

Ketua Kerani/Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: sambungan 3130

Angela.Lee@sabah.gov.my
9.

Velda Sayah

Pembantu Tadbir Kanan/Unit Dasar

Telefon: sambungan 3122

velda.sayah@sabah.gov.my
10.

Noradzma Isabelo

Pembantu Tadbir Kanan/Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: sambungan 3123

noradzma.isabelo@sabah.gov.my
11.

Siti Ramlah Hj Muin

Pembantu Tadbir / Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: sambungan 3126

SitiRamlah.Muin@sabah.gov.my
12.

Rosni Mohd. Yunus

Pembantu Tadbir/
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: sambungan 3127

rosni.mohdyunus@sabah.gov.my
13.

Asmah Juanis

Pembantu Tadbir/Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: sambungan 3129

Asmah.Juanis@sabah.gov.my
14.

Mastikah Hj Hashim

Pembantu Tadbir/
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: sambungan 3122

Mastikah.Hashim@sabah.gov.my
15.

Salfarina Panduga Sakilan

Pembantu Setiausaha Pejabat/PA KPP Unit Dasar

Telefon: 328110

salfarina.sakilan@sabah.gov.my
16.

Zaidah Ramlee

Pembantu Tadbir Am/Unit Pentadbiran dan Kewangan

Zaidah.Lamli@sabah.gov.my
17.

Joe Gausing

Pemandu Kenderaan Bermotor/Unit Pentadbiran dan Kewangan

 
18.

Rosdi Matlin

Pemandu Kenderaan Bermotor/Pemandu Peribadi Pengarah