Malaysia Government logo

Sabah Government Logo

Laman Web Rasmi
Bahagian Kabinet & Dasar
Jabatan Ketua Menteri Sabah

BKD logo

Ridhwan Roger Linus

Pengarah

Telefon: 088-369199

Ridhwan.Linus@sabah.gov.my

Hajimin Hj  Maslin

Ketua Penolong Pengarah  Unit Dasar

Telefon: 088-369198

Hajimin.Maslin@sabah.gov.my

Kwan Bitt Yun @ Janey

Ketua Penolong Pengarah  Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 088-369197

BittYun.Kwan@sabah.gov.my

Muhd. Ikhwan Ghulam Jelani

Penolong Pengarah
Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 088-369196

MuhdIKhwan.GhulamJelani@sabah.gov.my

Millah Masilang

Penolong Pegawai Tadbir / Ketua Unit
Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369195

Millah.Masilang@sabah.gov.my

Robin George Josson

Penolong Pegawai Tadbir/Unit Dasar

Telefon: 088-369191

RobinGeorge.Josson@sabah.gov.my

Syed Ridzuan Sharif Sihan Assegaf

Penolong Pegawai Tadbir/Unit Dasar

Telefon: 088-369190

SyedRidzuanShah.Sihan@sabah.gov.my

Jivena Totu @ Joanna

Setiausaha Pejabat/PA Pengarah

Telefon: 088-369193

Jivena.totu@sabah.gov.my

Angela Lee

Ketua Kerani/Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369151

Angela.Lee@sabah.gov.my

Velda Sayah

Pembantu Tadbir Kanan/Unit Dasar

Telefon: 088-369293

velda.sayah@sabah.gov.my

Noradzma Isabelo

Pembantu Tadbir Kanan/Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369294

noradzma.isabelo@sabah.gov.my

Siti Ramlah Hj Muin

Pembantu Tadbir / Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369156

SitiRamlah.Muin@sabah.gov.my

Rosni Mohd. Yunus

Pembantu Tadbir/
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369157

rosni.mohdyunus@sabah.gov.my

Asmah Juanis

Pembantu Tadbir/Unit Kabinet dan Perlembagaan

Telefon: 088-369158

Asmah.Juanis@sabah.gov.my

Mastikah Hj Hashim

Pembantu Tadbir/
Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369154

Mastikah.Hashim@sabah.gov.my

Salfarina Panduga Sakilan

Pembantu Setiausaha Pejabat/PA KPP Unit Dasar

Telefon: 088-369152

salfarina.sakilan@sabah.gov.my

Ammeliah Bt. Tinggal @ Zainal

Pembantu Setiausaha Pejabat/ PA KPP UKP

Telefon: 088-369153

Ammeliah.Tinggal@sabah.gov.my

Nordiana Binti Asaad

Pembantu Tadbir/ Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369155

Nordiana.Asaad@sabah.gov.my

Norhaidayati Binti Hamsar

Pembantu Awam

Telefon: 088-369162

Norhaidayati.Hamsar@sabah.gov.my

Zaidah Ramlee

Pembantu Operasi/ Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369159

Zaidah.Lamli@sabah.gov.my

Joe Gausing

Pemandu Kenderaan Bermotor/ Unit Pentadbiran dan Kewangan

Telefon: 088-369160

Joe.Gausing@sabah.gov.my

Rosdi Matlin

Pemandu Kenderaan Bermotor/ Pemandu Peribadi Pengarah

Telefon: 088-369161

Rosdi.Matlin@sabah.gov.my